Нерухомість

Системи електропостачання для будинків, промислових будівель і споруд

Електропостачання відноситься до категорії складних і специфічних систем. Робота з електричними мережами та електрообладнанням увазі наявність професійних знань, навичок поводження з обладнанням та інструментами проектування, монтажу та обслуговування.Проектування електропостачання в Києві та Київській області

Проект електропостачання, освітлення і слабкострумових мереж! Заміський будинок, квартира, офіс, цех тощо будівництво завжди починається зі створення проекту – розробки схеми електропостачання з точно розрахованими параметрами мережі, обладнанням, надійним схемою живлення приєднань і споживачів, розрахунок вартості виконаних робіт.


Зразок подання декларації в ДАБК про введення в експлуатацію (після подачі повідомлення)

Як заповнювати декларацію в ДАБК про введення в експлуатацію, безкоштовно скачати порожній бланк декларації в ДАБК, завантажити зразок заповненої декларації у форматі Word.


Перепланування або реконструкція

Тому при зміні стін у своїй квартирі перевіряйте, чи не є Ваша перепланування реконструкцією. Реконструкція прирівняна до нового будівництва за своїм статусом (частина 3 ст. 10 Закону про містобудівну діяльність), тобто для реконструкції необхідний повний комплект дозвільної документації на будівництво, по закінченні реконструкції зроблені роботи і об’єкт потрібно вводити в експлуатацію.


Які потрібні документи, щоб узаконити прибудову в приватному секторі

Для узаконення прибудови до будинку в 2013 р в приватному секторі насамперед необхідно оформити документи на землю (державний акт чи договір оренди), а також мати документально підтверджену дату закінчення будівництва.
Подача декларації про готовність об’єкту до експлуатації

Після того як всі будівельні роботи будуть завершені, незалежно від того, здійснювалося будівництво на підставі будівельного паспорта, або шляхом подання декларації про початок будівельних робіт, необхідно до місцевої інспекції архітектурно-будівельного контролю декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.


Проектування електропостачання промислових підприємств, житлових будинків, котеджів, офісів

Склад проекту електропостачання. З погляду підсистем загальної електричної мережі, проект складається з наступних частин: проект внутрішнього електропостачання та освітлення


Документація по нерухомості. Дозволи, розпорядження, декларації та інші державні дозволи. Оформлення та реестрація.