Проектування електропостачання в Києві та Київській області

Проект електропостачання, освітлення і слабкострумових мереж! Заміський будинок, квартира, офіс, цех тощо будівництво завжди починається зі створення проекту – розробки схеми електропостачання з точно розрахованими параметрами мережі, обладнанням, надійним схемою живлення приєднань і споживачів, розрахунок вартості виконаних робіт.


Проект електроживлення об’єкта необхідний на стадії будівництва. Неможливо звести будинок і практично будь-який об’єкт без електричної енергії. Для початку необхідно:

• – зібрати і опрацювати вихідні дані: план ділянки, побажання замовника, ціни матеріалів і послуг;

• – розробити схему електропостачання;

• – створити ескіз розташування електрообладнання;

• – виконати точні розрахунки, креслення, кошториси;

• – узгодити робочу документацію із замовником і всіма інстанціями: комунальними підприємствами, надзирающими та контролюючими органами;

• – здійснювати нагляд ходу виконання електромонтажних робіт протягом усього терміну реалізації проекту

Проектування електропостачання в Києві та Київській області
Проектування електропостачання в Києві та Київській області

Професійні послуги з проектування та монтажу електропостачання в Києві та Київській області

Виконання такої роботи під силу тільки хорошим фахівцям, професійним дипломованим інженерам-електрикам, які трудяться в нашій організації  та  надають високоякісні послуги з проектування та електромонтажу. Сучасна енергетика і створення проектів електропостачання об’єктів – це постійно змінюється, удосконалюється сфера. Кожен місяць з’являються нові технології, обладнання, матеріали.

Наші інженери уважно вивчають ринок, аналізують, відбирають найкраще, тестують, а потім грамотно застосовують на кожному конкретному об’єкті, враховуючи всі норми і правила, а так само вимоги та побажання замовника, його фінансові можливості та умови об’єкта. Тому ми можемо надавати послуги з проектування мереж електропостачання і виконувати роботу з електромонтажу в повному обсязі, найвищої якості.

Проектування електропостачання Київ, будівель і споруд.

Проектування електроживлення житлових будівель та нежитлових об’єктів – складний, відповідальний процес. Він впливає всі етапи будівництва, терміни здачі в експлуатацію будівлі а так само впливає на стан приміщення і його експлуатацію відносно пожежної безпеки.

Плануєте споруду житлових або громадських будівель, комерційних або промислових об’єктів в Києві та області? Ми виконаємо створення проекту електропостачання від нуля і «під ключ».

Розробляємо проекти електрики заміського будинку, ми створюємо високо – надійну, сучасну і безпечну схему електропостачання.
Проектування електропостачання заміського будинку, котеджу, дачі передбачає ідеальне поєднання з електричними мережами, при необхідності розробка і монтаж резервного та автономного електропітанія.

Ми пропонуємо невисоку вартість проекту електропостачання та надаємо послуги проектування електропостачання та електромонтажні роботи.

 

Терміни виконання індивідуальні для кожного об’єкта розробка проекту 5 робочих днів, узгодження 10 робочих днів.
Проект електропостачання офісу – терміни виконання проекту 5 робочих днів

Проектування електропостачання ціна!
Мінімальна ціна проекту електропостачання 3000 грн. Можливі знижки при уточнення завдання по кожному конкретному об’єкту. Узгодження проекту індивідуально для кожного проекту.

Розцінки на проектування електропостачання Ви також можете дізнатися у наших менеджерів і проектувальників, зателефонувавши по телефону.
Інші роботи, не передбачені даними прайсом, виконуються за договірними цінами.
Узгодження проекту електропостачання проводиться тільки в комплексі з роботами по його розробці.

Підготовка технічного завдання для проектування.

Практично половина вартості закладається в якісно знятих вихідних даних та врахуванні всіх побажань на етапі підготовки технічного завдання, також залежить кошторис на монтаж інженерних систем і майбутнє зручність експлуатації електрообладнання та установок. Кваліфікований персонал нашої організації виконає попереднє проектне обстеження і підготує за вас всю необхідну документацію!
Проект і монтаж електропостачання.

Ми виконуємо проекти по електропостачанню будь-якого рівня складності: Слабкострумні системи, силова частина, освітлення, розподільні пристрої ВСІХ класів напруги, заземлюючі пристрої та автоматизація технологічного процесу.

Проект електропостачання квартири.
Проект світлодіодного освітлення.
Проектування для промислових підприємств.
Проект електропостачання офісу.
Проект зовнішнього і внутрішнього електропостачання.
Проекти електрики офісів, ресторанів, заміських будинків.
Розробляємо проекти з енергозберігаючими технологіями.
Проекти по заміні електропроводки, реконструкції електромереж.
Проекти електропостачання громадських будівель і споруд.
Узгодження проектів електропостачання.

 
Проект електропостачання квартири.

Проект квартири виконується строком від 2-ох до 5-и днів. Від Вас необхідний план приміщення з нанесеними розмірами і необхідними замовником місцями розміщення підключається електрообладнання. Або Ви можете викликати інженера на будинок.
Проект електропостачання офісу.

Для офісних і виробничих будівель розробляються проекти:
зовнішнього і внутрішнього електропостачання;
зовнішнього та внутрішнього освітлення;
мереж зв’язку;
автоматики технологічного процесу.
Від Вас необхідні плани приміщень з нанесеними розмірами і необхідними замовником місцями розміщення підключається електрообладнання.
Або Ви можете викликати інженера.
Проект електропостачання магазину.

Організація «Дозвільна документація» має досвід проектування силової частини та освітлення торгових центрів, магазинів і павільйонів. Наші співробітники виконають комплекс робіт від проекту і до здачі в експлуатацію.
Документи необхідні для проектування

Необхідними документами з проектування електропостачання служать:

ТУ – технічні умови (максимальна електрична потужність, виділена на будинок, котедж тощо);
дизайн-проект об’єкта; (якщо є)
плани будівлі по поверхах;
відомості споживачів електроенергії.

Дизайн – проект об’єкта потрібен для визначення місць розміщення приладів освітлення, вимикачів і розеток. Інженери-проектувальники тісно працюють з дизайнерами та архітекторами на цьому етапі проекту, вибираючи місця установки електроустановочних виробів і їх дизайн.
Підрахунок електричних навантажень

Проводиться підрахунок електричних навантажень об’єкта, включених в схему електропостачання. Проаналізувавши дані і відомість споживачів електроенергії можна передбачити такі ситуації, в яких можливе перевищення виділеної електричної потужності. У таких випадках, при необхідності передбачають рішення щодо підвищення електричної потужності.

Дотримуючись всі нюанси, непомітні для непрофесіоналів. Ми виконуємо весь комплекс робіт з електропостачання об’єктів: торговельних, виробничих, громадських будівель, а також заміських котеджів, квартир, садиб. Планування починається з складання проекту електричних розподільних мереж. Після – проводиться аналіз необхідних заходів, які забезпечать безперебійність електропостачання об’єкта будівництва. Наші інженери допоможуть вам визначити вартість робіт, дадуть точну відповідь на всі суперечливі моменти до початку електромонтажних робіт Вашого будинку, офісу або заводу.

Залишити відгук