Системи електропостачання для будинків, промислових будівель і споруд

Електропостачання відноситься до категорії складних і специфічних систем. Робота з електричними мережами та електрообладнанням увазі наявність професійних знань, навичок поводження з обладнанням та інструментами проектування, монтажу та обслуговування.

Можна виділити кілька груп по підключенню до електромережі:
електропостачання чесного будинку, котеджів;
електропостачання промислових підприємств і установок;
електропостачання квартир, офісів.

Для виконання всіх вимог техніки безпеки та державних стандартів при облаштуванні об’єктів системою електропостачання необхідно зупинити свій вибір на атестованих фахівцях з відповідним досвідом роботи з електрообладнанням.

Системи електропостачання для будинків, промислових будівель і споруд
Системи електропостачання для будинків, промислових будівель і споруд

Наші фахівці мають досвід розробки, впровадження та узгодження проектів електропостачання для адміністративних і виробничих об’єктів, до числа яких входять: житлові і приватні будинки, офіси, ресторани, готелі, виробничі підприємства та ін.

Всі роботи виконуються в строгій відповідності з діючими вимогами «Правила улаштування електроустановок», ГОСТів, Сніпов та інших нормативних документів.

Кожен етап робіт узгоджується з Замовником в індивідуальному порядку, що дозволяє врахувати всі ваші вимоги і побажання.Наші співробітники проходить регулярне навчання і атестацію.

Ми пропонуємо клієнту високу якість за розумними цінами. Компетентність менеджерів забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Залишити відгук