Дoвідник

Збір вихідних даних відповідно до українського законодавства – є функцією замовника. Це пов’язано з тим, що – тільки замовник повинен визначати потужності необхідні при будівництві, вести і зберігати всю документацію. При цьому визначення потужності – можливо тільки за умови консультацій з боку проектувальників.

Ми берем на себе – виконання функцій замовника , в області збору вихідних даних, це може бути вигідно для Вас – з точки зору економії Вашого часу, а також – ми давно працюємо на ринку послуг – та знаємо – як можна зробити швидше, якісніше і дешевше.

Отримання документів містобудівних умов та обмежень щодо виконання забудови окремої земельної ділянки – один з перших етапів попереднього проектувальних робіт з метою узгодження проектної та іншої будівельної документації. “Умови” слугують підставою для отримання інших вихідних достовірних даних та дозвільних документів потрібних для робіт по проектуванню об’єкту (об’єктів) забудови окремої земельної ділянки та здійснення робіт по проектуванню.
 Топозйомка М 1: 500 – це комплекс геодезичних заходів, кінцевою метою яких є створення плану місцевості або топографічної карт. Топозйомка в масштабі 1: 500 служить підосновою для розробки генерального плану.
 Червоні лінії, топозйомка М 1: 2000 – топозйомка в масштабі 1: 2000 з нанесенням «червоних ліній». Червоною лінією у містобудуванні називають умовну межу, що відокремлює проїжджу частину вулиці, проїзду, магістралі, площі від території забудови.
 Кадастровий план окремої земельної ділянки – документ (зображення) в графічному вигляді який несе інформацію про місцезнаходження земельної ділянки, зовнішні кордони, внутрішні межі окремих земельних ділянок які обмежені у користуванні та обмежені майновими правами інших осіб, із зазначенням кадастрового номера земельної ділянки і т.п.
 Технічне обстеження будівель – яке називають також інженерне, будівельне обстеження об’єктів, технічна експертиза будівель, техобследованіе будівельних конструкцій будівель або споруд чи просто обстеження, має на меті визначення поточного дійсного технічного стану єлементів та конструкцій будівлі чи споруди з метою виявленням дефектів і з’ясуванням їх експлуатаційних якостей як інженерних конструкцій а також прогнозування їх поведінки в майбутньому. Результатом роботи є технічний висновок.
Являє собою документ, в якому описано архітектурне а також мистецьке вирішення дизайну фасаду будівлі, чи фрагмента будівлі, з урахуванням всіх побажань замовника, а також вимог постанов місцевої ради (без зміни техніко-економічних характеристик площі, не включаючі вхідної групи а також дверних прорізів та додаткових додаткових вхідних груп).
Для того щоб у Вас з’явилася можливість приступити до будівельних робіт по ремонту фасадів – Вам необхідно розробити проектну документацію (паспорт ремонту фасадів) а також подати ці документи – для відкриття ордера на будівельні роботи. Даний тип – є окремим самостійним документом – на підставі якого – видається ордер на початок виконання робіт по ремонту фасаду.

Залишити відгук