Земельні питання

Присвоєння кадастрового номера

Тому якщо Ви бажаєте здійснити якісь правові дії щодо Вашої земельної ділянки і якщо Ваша ділянка ще не має кадастрового номера, Ви будете змушені здійснити процедуру присвоєння кадастрового номера для Вашої земельної ділянки.


Свідоцтво про право власності на земельну ділянку

Якщо перед Вами постала необхідність мати свідоцтво про право власності на земельну ділянку, то Ви можете отримати таке свідоцтво тільки тоді, коли виникне відповідне право власності. А Ваше право власності на об’єкт нерухомості, наприклад, на земельну ділянку, виникає тільки тоді, коли Ви виконаєте державну реєстрацію Ваших прав.


Проект землевідведення

Якщо Ви бажаєте придбати певну ділянку державної землі та оформити на неї право власності, то перш за все перед Вами постане проблема оформлення проекту землевідведення.


Державна реєстрація прав власності

Якщо Ви бажаєте ввести об’єкт в експлуатацію або виконати певні правові дії щодо Вашої нерухомості або землі, то Ви зіткнетесь з необхідністю реєстрації Ваших прав на власність у державній установі. Це пояснюється тим фактом, що таким чином контролюється законність дій щодо об’єкту, що Ви бажаєте зареєструвати, та захищаються Ваші права суб’єкта правовідносин.


Документація по земельним питанням. Дозволи, розпорядження, декларації та інші державні дозволи. Оформлення та реестрація. ☏ (098) 196-50-83