Зразок подання декларації в ДАБК про введення в експлуатацію (після подачі повідомлення)

Як заповнювати декларацію в ДАБК про введення в експлуатацію, безкоштовно скачати порожній бланк декларації в ДАБК, завантажити зразок заповненої декларації у форматі Word.

Форма декларації в ДАБК від фізичної особи про початок будівництва передбачена в додатку 7 до Порядку виконання будівельних робіт, затвердженого Постановою Кабміну від 13.04.2011 р № 466 зі змінами. Останні зміни – від 01.10.2014 р

Увага!

Цей зразок декларації призначений для тих об’єктів, будівництво яких було розпочато на підставі повідомлення про початок будівельних робіт.

Для об’єктів, де будівництво починається на підставі декларації або дозволу на будівництво, діє інша форма декларації.

Зразок подання декларації в ДАБК про введення в експлуатацію (після подачі повідомлення)
Зразок подання декларації в ДАБК про введення в експлуатацію (після подачі повідомлення)

Повна офіційна назва декларації – “Декларація про готовність до експлуатації об’єкта, будівельні роботи на якій виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання” (Декларація про Готовність до ЕКСПЛУАТАЦІЇ об’єкта, будівельні роботи на якому віконуваліся на підставі ПОВІДОМЛЕННЯ про початок їх виконання)

Спочатку коротке пояснення про заповнення бланка декларації, а нижче викладений сам бланк для скачування в зручному для редагування форматі.

Бланк можна заповнити на комп’ютері або роздрукувати чистий і заповнити від руки.
Заповнюєте два примірники декларації: один залишиться в ДАБК, інший Вам на руки після реєстрації.
Як заповнювати декларацію в ДАБК про введення будинку в експлуатацію

У “шапці” декларації (від “ЗАРЕЄСТРОВАНО” до “ДЕКЛАРАЦІЯ про Готовність …”) нічого не пишете, це заповнять в ДАБК.

У 1-му пункті декларації:
– Найменування об’єкта будівництва – вписуєте назву з будівельного паспорта, наприклад: “Індивідуальний житловий будинок по вул. Київській, 1 у м. Києві”. Якщо по будівельному паспорту будували (реконструювали) не тільки будинок, а ще й госпспоруди до нього (сарай, гараж, лазню і т.д.), вписуєте і ці побудови точно згідно стройпаспорта, наприклад: “Індивідуальний житловий будинок з гаражем по вул. Київській , 1 у м. Києві “.

Формулювання берете одне до одного з стройпаспорта;
– Код об’єкта – визначаєте з Класифікатора № 078-5000.

У 2-му пункті:
вписуєте повністю прізвище, ім’я, по батькові з першої сторінки паспорта;
місце проживання – це прописка за паспортом;
обов’язково вказуєте номер телефону. Краще вказувати мобільний реальний номер, за яким Вас зможуть знайти або надіслати СМС.

У 3-му пункті: всі дані берете із зареєстрованого повідомлення про початок будівельних робіт.

У 4-му пункті (адреса): поштова адреса берете з держакту на землю, будівельна адреса – з стройпаспорта. Зазвичай вони збігаються, наприклад: “Вул. Київська, 1 у м. Києві”. Якщо не збігаються, це проблема. Вона вирішується в місцевій раді, який присвоює поштові адреси. До її вирішення в ДАБК документи краще не подавати.

У 5-му пункті (про земельній ділянці) – пишемо повна назва правовстановлюючого документа на землю, наприклад: “Державний акт на право власності за на земельну ділянку от 01.11.2004 р. № 0989”.

У 6-му і 7-му пункті: заповнюєте з технічного паспорта, який був зроблений після фактичного закінчення будівельних робіт на об’єкті.

Внизу декларації ставите підпис і знову пишете повністю прізвище, ім’я, по батькові.

Увага! Ставимо додатково підпис на кожній сторінці повідомлення.

Залишити відгук