Державна реєстрація прав власності

Якщо Ви бажаєте ввести об’єкт в експлуатацію або виконати певні правові дії щодо Вашої нерухомості або землі, то Ви зіткнетесь з необхідністю реєстрації Ваших прав на власність у державній установі. Це пояснюється тим фактом, що таким чином контролюється законність дій щодо об’єкту, що Ви бажаєте зареєструвати, та захищаються Ваші права суб’єкта правовідносин.

Державна реєстрація прав власності
Державна реєстрація прав власності

Процедура реєстрації передбачає збір документів з переліку, визначеного реєстраційними службами, їх подання, отримання картки прийому заяви, очікування факту проведення або відмови у реєстрації. Як результат, Ви отримуєте свідоцтво про право власності на нерухомість або землю і витяг з реєстру.

Щоб зберегти Ваш час, ми пропонуємо Вам звернутись до наших спеціалістів, які нададуть Вам якісні послуги. Вам не потрібно шукати місцезнаходження реєстраційної служби, заповнювати велику кількість паперів, стояти в чергах.

Ви можете доручити це нашим працівникам, які зроблять це швидко та якісно.

Все, що Вам треба зробити, – надати нам необхідні документи. І ми допоможемо Вам провести час з користю, а не втрачати його у боротьбі з бюрократичним апаратом.

 

Державна реєстрація прав власності


 

Залишити відгук