Технічний паспорт на приватний будинок (дачний, садовий будинок)

Що собою являє технічний паспорт на приватний будинок?

№1 Обкладинка, на якій вказується прізвище, ім’я, по батькові власника, який замовив техпаспорт, місце проживання або реєстрації (по паспорту), поштова адреса самого приватного будинку.

Важливо, щоб у верхньому правому кутку була заповнена графа інвентаризаційна справа № … – це номер архівної справи, яке формується в організації, де Ви замовляли техпаспорт на будинок. Ця справа є оригіналом, за яким Ви можете відновити свій технічний паспорт на будинок в разі його втрати.

Технічний паспорт на приватний будинок (дачний, садовий будинок)
Технічний паспорт на приватний будинок (дачний, садовий будинок)

№2 Схемплан земельної ділянки.

Саме слово схемплан говорить про деяку схематичність і немасштабних зображення і розташування будинку та господарських споруд, незважаючи на це БТІ при кресленні споруд і вдома дотримується масштабу 1: 500. Самі контури земельної ділянки викреслюються або за схемою Держакту на землю, або по візуальному сприйняттю інженера безпосередньо на місці заміру.

Оскільки робота інженера має відношення до будівель на землі, а також інженер не володіє відповідним обладнанням та навичками для вимірювання самої земельної ділянки, то площа земельної ділянки, зазначена в техпаспорті будинку, може мати неточність, що не є помилкою або порушенням. Точні розміри і контури Вашого земельної ділянки замовляються в Київземі (вул. Хрещатик, 32).

На схемплані зображують контури будинку і споруд (гаража, сараю, навісу, літньої кухні, туалету і т.д.) вид зверху. Кожній споруді присвоюється літера А, Б, В, Г, Д і т. Д. Ці літери є свого роду оригінальними іменами будівель, які використовуються в техпаспорті будинку для того, щоб відрізняти один сарай від іншого, гараж від навісу і т. Д. арабськими цифрами 1, 2, 3, … .обозначают такі споруди, як: паркан, ворота, хвіртка і т. д., які стоять на землі і не мають обсягу. Римськими цифрами I, II, III, … позначають такі споруди: підпірна стінка, відкритий бетонний басейн, мощення, колодязь, які знаходяться на поверхні або поглиблені в землю.

Чому ці об’єкти вимірюються, викреслюються і оцінюються в грошовому еквіваленті?

При нотаріальному оформленні спадщини на будинок від вартості Вашого домоволодіння Ви оплачуєте% відрахування в пенсійний фонд. У разі дарування або продажу Вам необхідно замовляти експертну оцінку, де вартість будинку буде наближена до комерційної, т. Е. До тієї, за якою на момент укладання угоди можна продати або купити Ваш будинок. І соответсвенно цій сумі оцінюватимуться послуги нотаріуса.

№3 Після схемплана всіх будов та земельної ділянки слід креслення житлового будинку, виконаний у масштабі 1: 100 з нанесенням лінійних розмірів і площ приміщень. Стіни в техпаспорті на будинок розфарбовують різними кольорами для позначення матеріалу, з якого вони побудовані. Червоним зображують природний (ракушняк, цегла) або штучний (піноблок) камінь з високою теплоємністю, так звані «теплі» камені. «Холодний» камінь розфарбовують сірим – це бут, бетон, шлакоблок.

Жовтий колір використовують для зображення дерев’яних, саманових, глиносолом’яних (мазанка), гіпсокартонних стін, а синій колір призначений для споруд з металевими стінами.

На схемплані технічного паспорту можна також простежити відповідність кольору матеріалу стін будівель.


№4
Далі в технічному паспорті на будинок слід експлікація приміщень, де вказується призначення приміщень, тобто їх назви. Всі приміщення розподіляють на три групи:

1) житлові,
2) підсобні,
3) неопалювані.

До неопалюваним приміщень відносять тамбур, засклену веранду без опалення. Також тут зазначається кількість квартир в даному будинку.

№5
Останній лист техпаспорта на будинок – “Характеристика будинку, господарських будівель та споруд”, де наводяться оціночна вартість усіх будівель і споруд,% зносу і матеріал, з якого вони побудовані, а також рік споруди.

Вартість виготовлення технічного паспорта на приватний будинок (дача, садовий будинок) залежіть від особливостей вашої будови.

Технічний паспорт
Технічний паспорт на квартиру
Технічний паспорт на не житлові будівлі (приміщення)
Технічний паспорт на багатоквартирний будинок

Залишити відгук