Проектування електричних мереж

Наша компанія виконує весь перелік робіт з проектування зовнішніх (від 110 кВ до 0,4 кВ) і внутрішніх (від 0,4 кВ до 220 В) систем електропостачання та електроосвітлення для котеджів, будинків, квартир, офісів, ресторанів і будь-яких інших об’єктів, будь то склади чи виробничі приміщення.

Проектування електричних мереж
Проектування електричних мереж

Проектування зовнішніх мереж електропостачання виконується за виданими енергопередавальними компанією Технічним умовам.

“Правильний” проект з електропостачання об’єкта допоможе Вам надалі заощадити вкладені кошти. Розрахунок потужності, коректний прорахунок трас кабельних або повітряних ліній електропередач, вибір енергетичного обладнання – це ті чинники, які безпосередньо впливають не тільки на безпеку та зручність експлуатації електрообладнання, але і на вартість закуповуваного устаткування (матеріалу) і електромонтажні роботи.

Після розробки проектно технічної документації необхідно виконати її узгодження і отримати Технічне рішення по проекту. Тільки після того, як отримано Технічне рішення за проектом, можна безпосередньо приступати до виконання робіт.

Компанія нададуть комплексні послуги з узгодження та експертизи проектної документації різного ступеня складності, у тому числі в прискореному режимі і з рішенням нестандартних питань .

Проекти з електропостачання може виконати наша компанія, що має ліцензію на даний вид робіт. Інші варіанти виключені.

Перелік послуг:

Проектування електричних мереж

Залишити відгук