Електромонтажні роботи

 • Електромонтажні роботи
  Принципові схеми прокладки електропроводки і розподільних коробок

  berlin/busy 10 днів berlin/cost договірна


 • Електромонтажні роботи в Києві та області

  • По закону. Професійно. Якісно.
  • Без прихованих платежів.
  • Економимо Ваш час, бережемо Ваші нерви
  • Гарантія результату

 • Отже,
  – Якщо Вам необхідні електромонтажні роботи в Києві, Київській області, Україні;
  – Якщо Ви хочете, щоб електромонтажні роботи провели професійні та кваліфіковані фахівці, а не дилетанти;
  – Якщо Вам потрібні гарантії на електромонтажні роботи і низькі ціни;
  то, безумовно, найкращим вибором стане наша компанія.

  Адже небезпечним для життя людини вважається напруга в 100 і більше вольт, а зазвичай исе таки – всі 220. Навіщо ж тоді так ризикувати? І чи не краще дозволити фахівцям виконати електромонтажні роботи?

  Це не порожні слова. Адже наші електромонтажники щороку проходять переатестацію в навчально- виробничому центрі, завжди підтверджуючи свою високу кваліфікацію. До того ж на відміну від інших фірм ми даємо гарантію якості на всі виконані електромонтажні роботи протягом року. Тому як наш борг – нести життя і нове дихання в будинок в електричних проводах!

  Наші переваги:

  1. Швидке виробництво електромонтажних робіт (за рахунок великої кількості монтажників).
  2. Низька вартість робіт.
  3. Обов’язкове створення документації безпосередньо пов’язаної з монтажними роботами яка входить у вартість монтажних робіт.
  – Принципові схеми прокладки електропроводки і розподільних коробок;
  4. Після виконання робіт надаються акти і фото прихованих робіт з прив’язками

  Ви запитаєте: для чого це?
  Приклад. Ви побудували будинок своєї мрії, зробили внутрішню обробку, розставили меблі і ось
  Ви вирішили повісити картину. Просвердлили маленький отвір і… частина приміщення без електропостачання. Щоб цього не сталося Вам потрібні фотографії прихованої проводки з прив’язками.

  5. Постійна підтримка Вашого об’єкту кваліфікованим персоналом
  6. Виконуємо термінові і аварійні роботи

  Сьогодні в кожному будинку, будь то квартира, офіс або котедж, є почасти невидима, але дуже важлива складова. Без неї сучасне житло стає просто млявої купою цегли та бетону. Цією непомітною часткою приміщення є електрична мережа з її проводами, розетками, щитками, електроприладами. Багато людей вже настільки звикли до її існування, що вважають електромонтажні роботи вдома під час ремонту квартири або будівництва заміського будинку нікчемною справою.

  Ніби електромонтажні роботи зводяться до простої прокладці проводів, подсоединению їх до розеток, до перемикачів. А це величезна помилка. І справа не тільки в тому, що мережа, побудована самостійно, буде часто вимикатися навіть через незначні перевантажень, а скоріше в тому, що така мережа буде нести смертельну небезпеку для Вас і Ваших близьких!

  Електромонтажні роботи виконані професіоналами відрізняються від праці дилетанта вже на самих перших кроках. Легко зрозуміти це зможе навіть рядовий споживач, оскільки дійсно якісні електромонтажні роботи включають як мінімум чотири великих етапи. Це проектування електромережі, поставка кабелю та електротехнічного обладнання, безпосередньо здійснення монтажу і, нарешті, налагодження апаратури, включаючи перевірку і випробування.

  Зазвичай некваліфіковані працівники не проводять проектування, а роблять все «по живому», не витрачаючи свій час. За що потім закономірно розплачується споживач. Короткі замикання, перевантаження мережі – лише мала частина наступних після цього бід. Саме виконання всього циклу електромонтажних робіт гарантує безвідмовність в роботі кровоносної системи будинку, його енергомережі.


  Відгуки кліентів

  • miroslav
  • Я считаю, что самое важное для подобной компании – это пунктуальность. Время очень много значит в оформлении документов. У этой компании пунктуальность есть безусловной. Люди работают на совесть. Поэтому для меня есть смысл выбрать именно эту компанию среди многих других.
  Мирослав
  • borisovith
  • Воспользовался услугами компании для оформления строительного паспорта. Благодаря организованной работе сотрудников компании сбор и подача документов прошли быстро и без проблемно. Порадовало, что не нужно заниматься самому этой массой бумаг, а можно просто заказать, отдать документы, а потом прийти и забрать требуемое.
  Иван Борисович
  • sergiy
  • Я задоволений роботою цієї фірми, адже все було виконано швидко та вчасно. Мені важливо проводити час з користю для себе, і я вдячний, що мені не було потреби стояти в чергах та заповнювати нескінченні папірці. Як виявилося, все це не потрібно робити, коли в тебе є такі працівники, на яких можна покластися.
  Сергій Петрович
  •  prorab
  • Вважаю за необхідне поділитися з людьми, тому що прекрасним треба ділитися. Дуже гарно, коли можна прийти зі своєю пролемою, і люди готові допомогти. Спочатку я хотів сам зайнятися оформленням дозволу на будівництво, але потім зрозумів, що це затягнеться надовго і сам я не впораюся. Тому ця фірма дуже доречно зустрілася мені і стала для мене ідеальним вирішенням моєї проблеми.
  Прораб
  • olga
  • Я весь день работаю с бумагами, поэтому понятно, что у меня нет никакого желания еще и в нерабочее время заниматься подобным. Хорошо, что можно обратиться к специалистам, которые сделают это вместо тебя, да еще и лучше в разы. Спасибо Вам за мое свободное время, не потраченное на бумажки.
  Ольга
  • harchenko
  • Я решил сделать перепланировку в квартире и передо мной встал вопрос, нужно ли это оформлять каким-либо образом. Поэтому я решил узнать об этом и не жалею, что пришел именно в эту фирму. Мне четко и с расстановкой рассказали, что именно подлежит оформлению, что можно делать и что – нет. За это большое спасибо, потому что теперь, когда у меня все документы оформлены однозначно правильно, я могу не переживать за проделанную перепланировку в квартире.
  Роман Харченко
  • galina
  • Спасибо фирме за то, что при строительстве дома я смогла позволить себе не сосредотачиваться на всех этих бюрократических делах, а передать это в руки знающих людей, которые свели мое участие в этом к минимуму, что было просто отлично. В результате я получила и документы, и не потеряла время для собственно строительства своего дома.
  Галина
  • sergeevna
  • Спасибо большое за приятный персонал, который всегда готов помочь советом, всегда вежливый и приятный в общении. Везде бы иметь такую культуру общения с клиентами.
  Елена Сергеевна

  Схема роботи

  Схема роботи gj оформленню та затверженню документації

Залишити відгук