Договір на електропостачання

 • Документ Договір електропостачання - зразок
  Документ Договір електропостачання – зразок

  berlin/busy 10 днів berlin/cost від 10000 грн


 • Укладення договору на електропостачання

  • По закону. Професійно. Якісно.
  • Без прихованих платежів.
  • Економимо Ваш час, бережемо Ваші нерви
  • Гарантія результату

 • Усі взаємовідносини з постачальниками електричної енергії та енергопостачальними організаціями ми розглядаємо тільки в правовому полі і на високому дипломатичному рівні. Серйозна професійна підготовка співробітників дозволяє вирішувати поставлені завдання в чітко встановлені терміни.

  Після того як проект розроблений і виконані всі електромонтажні роботи згідно проектної документації необхідно укласти Договір з Єнергосбитом (АК Кевенерго, ЗАТ АЕС Київобленерго ). Укладення договору абонента з Єнергосбутом означає офіційну постачання електричної енергії згідно з умовами договору за тарифом певного Національною комісією регулювання електроенергетики України (НКРЕ). У деяких випадках, цей тариф може бути пільговим як для юридичних, так і для фізичних осіб.

  Процедура укладання договору електропостачання
  Для початку процедури необхідно зібрати документи для укладення договору електропостачання. Документи здаються на розгляд до районного відділення АК «Київенерго». У разі, якщо документи оригінальні, зібрані в повному обсязі, необхідному для укладення договору і не мають помилок в складанні та заповненні, в такому випадку відповідно до цивільного кодексу укладається договір електропостачання.

  Під час укладання договору інженер-інспектор енергозбутової організації пломбує засоби обліку електроенергії. Складаються акти про реєстрацію засобів обліку, заповнюється анкета споживача і розрахунок навантажень. По готовності всіх документів служба інспекції оформляє службову записку на включення за постійною схемою електропостачання і підписується договір постійного електропостачання.


  Документи необхідні для укладення договору електропостачання

  1. Лист абонента про укладення договору енергопостачання.
  2. Завірена копія Статуту (Положення ) підприємства.
  3. Завірена копія Свідоцтва про реєстрацію підприємства.
  4. Підтвердження повноважень представника абонента на укладення договору енергопостачання.
  5. Завірена копія документів, що підтверджують право власності, чи іншого законного підстави володіння енергоприймаючу пристроями (свідоцтво про право власності на будівлю (споруду), договір оренди та ін.)
  6. Завірена копія Свідоцтва про постановку на облік у податкових органах.
  7. Дозвіл на приєднання потужності Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності, оформлений в мережевій організації, що має договір на передачу електроенергії.
  8. Акта – допуску в експлуатацію електроустановки абонента.
  9. Заявка на величини електроспоживання та потужності з розбивкою по місяцях ;
  10. Заповнена анкета абонента електричної енергії.
  11. Акт- відомість на прилади та технічні засоби обліку електроенергії;
  12. Паспорт – протокол на вимірювальний комплекс.
  13. Проект електропостачання абонента, узгоджений електромережної компанією (у частині організації обліку електроенергії та відповідності проектних рішень технічним умовам на приєднання потужності).


  Ми допоможемо укласти договір електропостачання швидко.

  Будь-які узгодження проекту електропостачання, а особливо укладення договору електропостачання займає досить багато часу, і для людини який вперше стикається з цим, укласти договір електропостачання буде досить складно. Для швидкого укладення договору електропостачання, необхідно знати «систему» з всередині, знати всі вимоги та правильно оформити документи.

  Тому, набагато простіше і зручніше для Вас, буде доручити всю роботу з укладення договору електропостачання професіоналам.

  Наша компанія готова взяти всю роботу на себе: розробити та погодити проект електропостачання, виконати електромонтажні роботи у відповідності з проектом електропостачання, отримати Акт допуску в експлуатацію електроустановки, підготувати всі документи і укласти договір електропостачання.

 

Процедура укладання договору дуже складна, і має безліч «підводних» каменів і бюрократичних лабіринтів. Робота з державними та недержавними чиновниками певне мистецтво, яке для фахівців нашої компанії як відкрита книга знань – можна вивчати і насолоджуватися цим процесом все життя.

  Відгуки кліентів

  • borisovith
  • Воспользовался услугами компании для оформления строительного паспорта. Благодаря организованной работе сотрудников компании сбор и подача документов прошли быстро и без проблемно. Порадовало, что не нужно заниматься самому этой массой бумаг, а можно просто заказать, отдать документы, а потом прийти и забрать требуемое.
  Иван Борисович
  • sergeevna
  • Спасибо большое за приятный персонал, который всегда готов помочь советом, всегда вежливый и приятный в общении. Везде бы иметь такую культуру общения с клиентами.
  Елена Сергеевна
  •  prorab
  • Вважаю за необхідне поділитися з людьми, тому що прекрасним треба ділитися. Дуже гарно, коли можна прийти зі своєю пролемою, і люди готові допомогти. Спочатку я хотів сам зайнятися оформленням дозволу на будівництво, але потім зрозумів, що це затягнеться надовго і сам я не впораюся. Тому ця фірма дуже доречно зустрілася мені і стала для мене ідеальним вирішенням моєї проблеми.
  Прораб
  • olga
  • Я весь день работаю с бумагами, поэтому понятно, что у меня нет никакого желания еще и в нерабочее время заниматься подобным. Хорошо, что можно обратиться к специалистам, которые сделают это вместо тебя, да еще и лучше в разы. Спасибо Вам за мое свободное время, не потраченное на бумажки.
  Ольга
  • sergiy
  • Я задоволений роботою цієї фірми, адже все було виконано швидко та вчасно. Мені важливо проводити час з користю для себе, і я вдячний, що мені не було потреби стояти в чергах та заповнювати нескінченні папірці. Як виявилося, все це не потрібно робити, коли в тебе є такі працівники, на яких можна покластися.
  Сергій Петрович
  • miroslav
  • Я считаю, что самое важное для подобной компании – это пунктуальность. Время очень много значит в оформлении документов. У этой компании пунктуальность есть безусловной. Люди работают на совесть. Поэтому для меня есть смысл выбрать именно эту компанию среди многих других.
  Мирослав
  • harchenko
  • Я решил сделать перепланировку в квартире и передо мной встал вопрос, нужно ли это оформлять каким-либо образом. Поэтому я решил узнать об этом и не жалею, что пришел именно в эту фирму. Мне четко и с расстановкой рассказали, что именно подлежит оформлению, что можно делать и что – нет. За это большое спасибо, потому что теперь, когда у меня все документы оформлены однозначно правильно, я могу не переживать за проделанную перепланировку в квартире.
  Роман Харченко
  • galina
  • Спасибо фирме за то, что при строительстве дома я смогла позволить себе не сосредотачиваться на всех этих бюрократических делах, а передать это в руки знающих людей, которые свели мое участие в этом к минимуму, что было просто отлично. В результате я получила и документы, и не потеряла время для собственно строительства своего дома.
  Галина

  Схема роботи

  Схема роботи gj оформленню та затверженню документації
 • reply Игорь ,

  доброго дня. потрібна допомога на переукладання договору на електропостачання

  Залишити відгук