Замір опору ізоляції

 • Замір опору ізоляції Київ
  Замір опору ізоляції

  berlin/busy договірна berlin/cost договірна


 • Заміри опору ізоляції в Києві та області

  • По закону. Професійно. Якісно.
  • Без прихованих платежів.
  • Економимо Ваш час, бережемо Ваші нерви
  • Гарантія результату

 • Абсолютно необхідно проводити виміри  ізоляційного опору так як електроізоляція перешкоджає втраті електроенергії, і своєчасні заміри опору дозволять на ранніх етапах виявити пошкоджені ділянки електричної мережі і гарантувати довгострокову службу електропроводки.

  Електрика для нас стало такою ж повсякденною річчю, як повітря, яким ми дихаємо. Ми помічаємо, як воно нам необхідно лише тільки в тому випадку, коли його позбавляємося, в періоди відключення електроенергії.

  Яких тільки електроустановок, кабелів, систем заземлення зараз не зустрінеш. Для того, щоб визначити, чи відповідають установки, пристрої та електрообладнання стандартам і технічним регламентам, проводяться електровимірювання.

  Ми можемо проводити найрізноманітніші електровимірювання завдяки наявності сучасного обладнання для такої діяльності. Нашими фахівцями проводяться виміри опору, які особливо актуальні при створенні систем заземлення. Замір опору заземлення може бути проведений нами на місці, так як у нас є спеціальна пересувна електролабораторія.

  Така електролабораторія значно скорочує час на виконання робіт, необхідних для електровимірювання:
  – проведення вимірювання опору струмоприймачів;
  – виконання вимірювання ізоляційного опору силових та освітлювальних електропроводок;
  – глухозаземленою нейтраллю (замір повного опору «фаза – нуль» петлі );
  – повірка системи захисту системи живлення електроустановок до 1000 В;
  – перевірка працездатності та наявності ланцюга між заземленою електроустановкою та елементами заземленої установки;
  – перевірка та  тестування пристроїв захисного відключення електромереж;
  – перевірка працездатності та наявності ланцюга та вимірювання перехідних опорів між – заземлювачами та  заземлюємими частинами та між елементами електроустановок;
  – вимірювання опорів заземлювального пристрою.

  Проведення робіт по заміру опору ізоляції

  Замір опору електропроводки, як і заміри опору ізоляції допоможе забезпечити довговічну роботу електроприладів і електрообладнання.

  Щоб виявити порушення в роботі електропроводки і вчасно відремонтувати пошкоджені ділянки або замінити на нові, необхідно провести замір опору електропроводки.

  Такі вимірювання проводяться в кількості від 5 до 15 замірів та виконуються не на одній ділянці, а на всіх ділянках електромереж. При цьому, якщо виявляються порушення ізоляції електропроводки, складається протокол виміру опору ізоляції по кожному порушенню, якщо ж порушень немає, то складається акт заміру опору ізоляції.

  Акт заміру опору складається і при виявлених порушеннях, тільки лише з тією різницею, що, як вже було сказано, при порушеннях до нього також виписується протокол виміру опору ізоляції. Акт заміру опору і додаються протоколи додаються в технічний звіт.
  Технічний звіт – протокол виміру опору ізоляції

  Технічний звіт – це документ з декількох протоколів, що відображають результати проведення вимірювання декількох показників: опір кабельної ізоляції, замір заземлення, результати виміру петлі фаза-нуль та ін.

  Ланцюг фаза-нуль забезпечує надійність системи аварійного захисту та системи відключення від живлення високої напруги. Тому проведення перевірки його опору дуже важлива.

  Цей ланцюг перевіряється нечасто, але заміри її опору необхідні при реконструкціях ремонтах, як планових, так і аварійних, а також при введенні електрообладнання в роботу. Електролабораторія або пересувна електролабораторія в цих випадках повинна перевірити опір ланцюга фаза-нуль, але планова перевірка, тим не менш, повинна бути проведена не рідше ніж раз на два роки.

  Для того, щоб допустити нове електрообладнання або електрообладнання після ремонту в експлуатацію, виписується акт заміру опору. Якщо електрообладнання простоює протягом півроку, виникає необхідність його перевірки та складання акта заміру опору.

  Для запобігання аварійних ситуацій і забезпечення безпеки людей та електрообладнання не варто нехтувати перевіркою пристроїв заземлення і вимірюванням їх опору. Якщо заважає здійснити замір опору ціна, то краще подумайте про те, яку ведмежу послугу ви собі надаєте, тим більше, що заощадивши на такій роботі, як замір опору, ціна за збитки може перевищити в рази розмір уявної економії.

  Всі перевірки здійснюються не одноразово, а кілька разів у процесі монтажу, і потім планові перевірки – періодично. Такі перевірки допомагають вчасно виявити можливі несправності та порушення роботи.


  Відгуки кліентів

  • galina
  • Спасибо фирме за то, что при строительстве дома я смогла позволить себе не сосредотачиваться на всех этих бюрократических делах, а передать это в руки знающих людей, которые свели мое участие в этом к минимуму, что было просто отлично. В результате я получила и документы, и не потеряла время для собственно строительства своего дома.
  Галина
  •  prorab
  • Вважаю за необхідне поділитися з людьми, тому що прекрасним треба ділитися. Дуже гарно, коли можна прийти зі своєю пролемою, і люди готові допомогти. Спочатку я хотів сам зайнятися оформленням дозволу на будівництво, але потім зрозумів, що це затягнеться надовго і сам я не впораюся. Тому ця фірма дуже доречно зустрілася мені і стала для мене ідеальним вирішенням моєї проблеми.
  Прораб
  • harchenko
  • Я решил сделать перепланировку в квартире и передо мной встал вопрос, нужно ли это оформлять каким-либо образом. Поэтому я решил узнать об этом и не жалею, что пришел именно в эту фирму. Мне четко и с расстановкой рассказали, что именно подлежит оформлению, что можно делать и что – нет. За это большое спасибо, потому что теперь, когда у меня все документы оформлены однозначно правильно, я могу не переживать за проделанную перепланировку в квартире.
  Роман Харченко
  • sergiy
  • Я задоволений роботою цієї фірми, адже все було виконано швидко та вчасно. Мені важливо проводити час з користю для себе, і я вдячний, що мені не було потреби стояти в чергах та заповнювати нескінченні папірці. Як виявилося, все це не потрібно робити, коли в тебе є такі працівники, на яких можна покластися.
  Сергій Петрович
  • sergeevna
  • Спасибо большое за приятный персонал, который всегда готов помочь советом, всегда вежливый и приятный в общении. Везде бы иметь такую культуру общения с клиентами.
  Елена Сергеевна
  • borisovith
  • Воспользовался услугами компании для оформления строительного паспорта. Благодаря организованной работе сотрудников компании сбор и подача документов прошли быстро и без проблемно. Порадовало, что не нужно заниматься самому этой массой бумаг, а можно просто заказать, отдать документы, а потом прийти и забрать требуемое.
  Иван Борисович
  • miroslav
  • Я считаю, что самое важное для подобной компании – это пунктуальность. Время очень много значит в оформлении документов. У этой компании пунктуальность есть безусловной. Люди работают на совесть. Поэтому для меня есть смысл выбрать именно эту компанию среди многих других.
  Мирослав
  • olga
  • Я весь день работаю с бумагами, поэтому понятно, что у меня нет никакого желания еще и в нерабочее время заниматься подобным. Хорошо, что можно обратиться к специалистам, которые сделают это вместо тебя, да еще и лучше в разы. Спасибо Вам за мое свободное время, не потраченное на бумажки.
  Ольга

  Схема роботи

  Схема роботи gj оформленню та затверженню документації

Залишити відгук