Введення в експлуатацію нерухомості

Згідно Закону України після завершення будівельних робіт відбувається введення в експлуатацію нерухомості. Це необхідно для того, що б побудоване, реконструйоване, реставроване будівлю або споруду могло повноцінно функціонувати.

Введення в експлуатацію, тобто порядок оформлення цього документа, залежить від типу споруди.

Введення в експлуатацію нерухомості в Києві
Київ. Введення в експлуатацію нерухомості

Всі види нерухомості поділяються на 4 категорії складності і 4 групи, згідно архітектурних і технічних особливостей:

Індивідуальні житлові, дачні, садові, господарського призначення будівлі або споруди та гаражі не вище двох поверхів, і площею не більше 300 кв.м.
Житловий будинок до 10 поверхів.
Житловий будинок більше 10 поверхів, торговий або офісний центр.
Житлові будинки та громадські будівлі або споруди, побудовані до 31.12.2009 року.

Що б призвести введення в експлуатацію житлового будинку або введення в експлуатацію самобуду необхідно, що б вони відповідали будівельним нормам.

Без введення в експлуатацію не можливо підключитися до:

каналізації
водопостачанню
газопостачанню
Електропостачанню.

Введення в експлуатацію нерухомості справа клопітка вимагає тимчасових і емоційних витрат не менше ніж в ході будівельних робіт. Якщо ви не хочете самостійно просиджувати час в довгих чергах державних структур, як справити введення будинку в експлуатацію за спрощеною схемою ми Вам допоможемо.

Етапи введення житлового будинку в експлуатацію:

1. Отримання письмового повідомлення від підрядника про закінчення всіх етапів будівництва та акт виконаних робіт.
Підготувати пакет документів з даними про всіх організаціях які брали участь у будівництві та монтажі комунікацій будівлі або споруди.

2. Організація комісії, яка включить в себе представника замовника, проектної організації, служби експлуатації та державної служби нагляду.

3. Проведення робіт цієї комісії з перевірки наявності всіх необхідних документів, а так само відповідності виконаних будівельних робіт згідно з нормами передбаченими законом України.

4. Оформлення заяви від імені замовника на дозвіл введення в експлуатацію. Так само варто підготувати необхідні документи: правовстановлюючі документи на ділянку, план, дозвіл на проведення будівельних робіт, документи підтверджують дотримання технічних регламентів та умов, схема будинку.

Після збору всіх необхідних документів, вони перевіряються на відповідність, і на базі цього видається право на введення в експлуатацію нерухомості, внаслідок чого оформляється право власності на будинок.

Ми як фахівці, допоможемо вам зібрати всі необхідні документи та дозволи на будь-якому етапі будівництва і будь-якої категорії складності. Ми виробляємо введення в експлуатацію житлового будинку, а так само будинки індивідуального будівництва за спрощеною схемою і за прийнятною ціною. Ми допомагаємо у вирішенні не тільки спірних питань, а й у випадках відмови в видачі Декларації про готовність об’єкта до експлуатації в найкоротші терміни. Всі документи повністю відповідають нормам чинного законодавства України.

Введення в експлуатацію будівель

Залишити відгук