Введення в експлуатацію будівель

За фактом закінчення процесу будівництва, після втілення всіх технічних умов створеного архітектурного проекту необхідно офіційне закріплення підсумків будівництва, в чому ми з легкістю зможемо вам допомогти, адже для цього вам буде потрібно звернутися в ДАБІ з метою введення в експлуатацію об’єкта нерухомого майна.

Оформлення Введення в експлуатацію
Документація Введення в експлуатацію

Надання своїм замовникам послуг з введення в експлуатацію житлового будинку та інших об’єктів будівництва. Послуги нашої компанії значно заощадять час замовника в процесі оформлення дозволу на введення об’єкту в експлуатацію. Безперечно те, що даний процес дуже трудомісткий і має на увазі знання найменших нюансів цієї області законодавства і саме тому складно переоцінити рівень послуг наших фахівців у даному питанні.

Дозвіл на введення в експлуатацію є документом, що підтверджує виконання всих будівельних робіт, являє собою підставу для проведення реєстрації об’єкта будівництва в державних органах (державний облік), а також вносить зміни до документації державного обліку щодо об’єктів реконструкції

Дозвіл на введення в експлуатацію будинку та інших будівель є одним з видів документації, яка підтверджує факт закінчення будівництва, виконання капітального ремонту, проведення реконструкції чи капітального будівництва в тому числі відповідність його містобудівному плані та проектної документації.

На даний час Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» внісено деякі зміни в порядок процедури введення до експлуатації будівлі.

Отже, в залежності від вашого об’єкта будівництва існують такі особливості:

Для ІV-V категорій складності будівельних об’єктів – проводятся роботи щодо отримання в ДАБК спеціального сертифікату відповідності;

Для I-III категорії складності будівельних об’єктів та будівельних об’єктів будівництва на базі будівельного паспорту – необхідно заповнити та зареєструвати в ДАБК заповнену декларацію щодо готовністі збудованого об’єкту до експлуатації.

Наш досвід роботи професіоналів нашої компанії з проектування та вводу до експлуатації нежитлового приміщення та інших видів будов дозволить вам з легкістю і швидкістю здійснити комплексний аналіз ситуації, що склалася, зібрати і оформити необхідну документацію та дозволи, організувати попередню консультацію з адміністративними та контролюючими органами, а також по підсумком зробити вибір найбільш оптимального варіанту проведення будівельного об’єкту в експлуатацію в найкоротші терміни.

Введення в експлуатацію будівель

Залишити відгук