Узаконення самовільно побудованих будинків

Самовільна будівля – це об’єкт, що був побудований без відповідного дозволу, без затвердженого проекту, з порушенням будівельних норм. Такий об’єкт не є захищеним правовими нормами, що означає, що з ним будь-хто може зробити будь-що і це не буде правопорушенням.

Узаконення самовільно побудованих будинків
Узаконення самовільно побудованих будинків

Навіть якщо будинок побудований з урахуванням усіх будівельних норм, Вас, як власника, можуть зобов’язати сплатити штраф.

Самовільне будівництво є достатньо росповсюдженим, адже процес оформлення документів для початку будівництва та усіх інших супутніх документів може зайняти багато часу. Якщо Ви не оформили Ваше будівництво до його початку і вже побудували щось, а офіційних документів на об’єкт будівництва не маєте – ми допоможемо.
Якщо досі держава не звернула увагу на порушення, це не означає, що так буде і надалі. Варто убезпечити себе і отримати документи, хоча вже і по факту побудованого об’єкту.

В залежності від того, яким є об’єкт Вашого будівництва, його параметри та коли ви його збудували, необхідними будуть різні процедури та документи, тому ми рекомендуємо Вам віддати ці турботи нам, щоб отримати на виході всі необхідні документи.

Узаконення самовільно побудованих будинків

Залишити відгук