Узаконення самобуду

 • Узаконення самобуду
  Узаконення самобуду

  berlin/busy 14 днів berlin/cost від 5000 грн


 • Узаконення самобуду

  • По закону. Професійно. Якісно.
  • Без прихованих платежів.
  • Економимо Ваш час, бережемо Ваші нерви
  • Гарантія результату

 • Узаконення самобуду – це процес отримання право власності на об’єкт нерухомості, побудований без дозволу на виконання будівельних робіт та затвердженої проектної документації.

  Ми допоможемо Вам отримати право власності на об’єкти нерухомості та ввести в експлуатацію:

  • нежитлове приміщення
  • індивідуальний житловий будинок
  • промислову будівлю
  • перепланування квартир
  Узаконення індивідуального житлового будинку, побудованого господарським способом (власними силами), – це процес введення його в експлуатацію, тільки з оплатою штрафних санкцій за будівництво даного об’єкта без дозволу на виконання будівельних робіт.

  Узаконення об’єктів, які побудовані з використанням будівельних, юридичних організацій, набагато складніше, тому що передбачені штрафні санкції в розмірі від 10 % до 50 % від суми виконаних будівельних робіт. Ці санкції теж можна обійти законним способом, але кожна ситуація розглядається індивідуально.

  Перепланування квартири – це комплекс будівельних робіт, що проводяться в окремих приміщеннях будинку, в результаті яких змінюється конфігурація об’єкта, що вимагає внесення змін у технічний паспорт приміщення. Тобто, це з одного боку поліпшення житлових умов, а з іншого боку клопоти з їх узаконенням.

  Житловий кодекс України говорить: згідно зі ст. 152, перепланування житлового будинку або квартири, що є приватною власністю, здійснюється з дозволу виконкому місцевої ради. Перепланування квартир державного або громадського житлового фонду дозволяється за згодою наймача, які проживають разом з ним членів сім’ї, орендодавця і за згодою виконкому місцевої Ради.

  Сучасне життя вимагає сучасних житлових умов. Хтось хоче підкреслити свою індивідуальність за рахунок нового дизайнерського ремонту, комусь не вистачає площі, щоб розмістити все розмаїття побутової техніки, а хтось просто пішов за прикладом сусідів, друзів або родичів і вирішив поліпшити або збільшити свої житлові метри. Навіть факт наявності документів про приватизацію Вашої квартири ще не дає Вам право на проведення демонтажно-монтажних робіт.

  Будь-який ваш «крок вправо, крок вліво» від норм, записаних в технічний паспорт квартири, буде розцінюватися, як самовільне протиправна дія, а саме самовільної переплануванні квартири. Яка може принести не тільки поліпшений комфорт і збільшення житлоплощі, а й наявність проблем, пов’язаних з отриманням документації на Вашу «нову » квартиру, оплатою штрафів і послуг кваліфікованого юриста. Щоб узаконити перепланування самостійно потрібно набратися терпіння, запастися грошима і мати багато вільного часу, з цього більшість наших громадян, передають це клопітка справа нашої компанії, а самі насолоджуються життям і радіють оновленій квартирі.

  узаконити перепланування

  Причини перепланування у кожного свої, а ось наслідки у всіх однакові. Навіть якщо Ви не плануєте продавати, дарувати чи закладати під заставу свою квартиру, ніхто не гарантує, що Ваші «добрі» сусіди не поскаржаться на Ваші дії в які вважають органи. І в певному сенсі вони мають рацію. Адже без експертизи фахівців складно визначити, якої шкоди і збитки можуть завдати Ваші дії для стану всього будинку.

  Бували випадки, коли, на перший погляд, нешкідливий демонтаж частини стіни приводив до аварійної ситуації всього будинку. Не встигнете Ви порадіти новому ремонту, як Вас можуть зобов’язати відновити колишні перегородки в квартирі за свій рахунок. Але якщо справа зроблена і стінку в квартирі таки знесли або добудували, настійно Вам рекомендуємо, не вирішувати це питання самостійно, а скористатися нашими професійними послугами.

  Існує перелік дій під час перепланування, які дозволені законодавчо і не є самовільними, але обов’язково повинні бути зафіксовані в БТІ:

  – Перепланування, не пов’язані із зміною ( збільшенням або зменшенням ) житлової або допоміжної площі, без порушення несучих конструкцій;
  – Збільшувати площу житлових приміщень за рахунок приєднання коридорів і допоміжних приміщень;
  – Об’єднувати кухню і суміжну з нею кімнату в кухню -їдальню;
  – Проробляти отвори в несучих стінах квартири;
  – Демонтувати вбудований шафи, антресолі і комори для збільшення житлової площі;
  – Переносити вхідний отвір квартири;
  – Заміни сантехніки;
  – Збільшувати площу санвузла шляхом об’єднання ванної та туалету, а також приєднання частини коридору;
  – Зносити печі і каміни;
  – Демонтаж або монтаж скління балконів;
  – Поточний ремонт будівель та споруд без зміни призначення приміщень

  Так само існує перелік дій, які в жодному разі не потрібно робити без всіх відповідних дозволів.

  – Переносити в інші приміщення і збільшувати санвузли на рахунок житлової площі;
  – Будь-які монтажні або демонтажні дії по відношенню несучих стін, навіть якщо це ніша для вази;
  – Демонтаж балконних блоків, балконів, лоджій, приєднання балкона або лоджії до кімнаті. У цьому випадку не важливо що несе це стіна чи ні;
  – Виносити батареї, з центральним опаленням, на теріторію балкону чи лоджії;
  – Об’єднувати квартири, шляхом часткового демонтажу міжповерхових перекриттів;
  – Змінювати конструкцію вентиляційних коробок та каналів;
  – Пристроювати балкони, льох чи кімнати до жилих квартир що знаходятся на першому поверсі;
  – Видаляти звукуізулюючу основу підлоги;
  – Встановлювати на фасадах будинків що виходять на вулицюкондиціонери та супутникові антени.


  Відгуки кліентів

  • harchenko
  • Я решил сделать перепланировку в квартире и передо мной встал вопрос, нужно ли это оформлять каким-либо образом. Поэтому я решил узнать об этом и не жалею, что пришел именно в эту фирму. Мне четко и с расстановкой рассказали, что именно подлежит оформлению, что можно делать и что – нет. За это большое спасибо, потому что теперь, когда у меня все документы оформлены однозначно правильно, я могу не переживать за проделанную перепланировку в квартире.
  Роман Харченко
  •  prorab
  • Вважаю за необхідне поділитися з людьми, тому що прекрасним треба ділитися. Дуже гарно, коли можна прийти зі своєю пролемою, і люди готові допомогти. Спочатку я хотів сам зайнятися оформленням дозволу на будівництво, але потім зрозумів, що це затягнеться надовго і сам я не впораюся. Тому ця фірма дуже доречно зустрілася мені і стала для мене ідеальним вирішенням моєї проблеми.
  Прораб
  • olga
  • Я весь день работаю с бумагами, поэтому понятно, что у меня нет никакого желания еще и в нерабочее время заниматься подобным. Хорошо, что можно обратиться к специалистам, которые сделают это вместо тебя, да еще и лучше в разы. Спасибо Вам за мое свободное время, не потраченное на бумажки.
  Ольга
  • sergeevna
  • Спасибо большое за приятный персонал, который всегда готов помочь советом, всегда вежливый и приятный в общении. Везде бы иметь такую культуру общения с клиентами.
  Елена Сергеевна
  • galina
  • Спасибо фирме за то, что при строительстве дома я смогла позволить себе не сосредотачиваться на всех этих бюрократических делах, а передать это в руки знающих людей, которые свели мое участие в этом к минимуму, что было просто отлично. В результате я получила и документы, и не потеряла время для собственно строительства своего дома.
  Галина
  • miroslav
  • Я считаю, что самое важное для подобной компании – это пунктуальность. Время очень много значит в оформлении документов. У этой компании пунктуальность есть безусловной. Люди работают на совесть. Поэтому для меня есть смысл выбрать именно эту компанию среди многих других.
  Мирослав
  • borisovith
  • Воспользовался услугами компании для оформления строительного паспорта. Благодаря организованной работе сотрудников компании сбор и подача документов прошли быстро и без проблемно. Порадовало, что не нужно заниматься самому этой массой бумаг, а можно просто заказать, отдать документы, а потом прийти и забрать требуемое.
  Иван Борисович
  • sergiy
  • Я задоволений роботою цієї фірми, адже все було виконано швидко та вчасно. Мені важливо проводити час з користю для себе, і я вдячний, що мені не було потреби стояти в чергах та заповнювати нескінченні папірці. Як виявилося, все це не потрібно робити, коли в тебе є такі працівники, на яких можна покластися.
  Сергій Петрович

  Схема роботи

  Схема роботи по оформленню та затверженню документації

Залишити відгук