Реконструкція квартири

Реконструкція квартири є одним з видів перепланування. Наша компанія пропонує як послуги на оформлення документації на перепланування загалом, так і на реконструкцію, як частковий випадок.

Реконструкція квартири - дозвільна документація
Реконструкція квартири – дозвільна документація

Якщо Ви бажаєте внести певні зміни до Вашої нерухомості, варто пам’ятати, що вони мають бути зафіксованими у відповідних державних органах. Це є необхідним, перш за все, для того, щоб засвідчити правомірність Ваших дій.

На перщий погляд може здатися, що це нескладно, але процедура оформлення реконструкції квартири є досить тяжкою у сенсі кількості документів, що треба оформити.

Збір усіх довідок, що вимагають органи реєстрації; отримання Дозволу, що засвідчить Ваше право на виконання будівельних робіт; створення проекту реконструкції; оформлення Свідоцтва, що засвідчує Ваше право власності на об’єкт, що Ви реконструюєте; реєстрація Свідоцтва про право власності – це ще не повний перелік того, з чим Ви зіткнетеся при процедурі оформлення реконстукції.

Щоб вся ця паперова робота не лежала на Ваших плечах, коли Ви ще маєте займатися власне реконструкцією, ми пропонуємо Вам послуги наших досвідчених працівників, яких вже не злякаєш такою кількістю роботи.

Узгодження реконструкції квартири в Києві

Залишити відгук