Проект вхідної групи

Фасад є обличчям закладу і несе в собі рекламну функцію залучення відвідувачів. Яскравий, майстерно оформлений фасад будівлі неодмінно зверне на себе увагу і створить позитивне враження про підприємство.

Оформлення фасаду магазину, кафе, ресторану необхідно для того, щоб виділити будівлю на тлі інших і додати йому індивідуальний, особливий вид. Але важливо врахувати, що зовнішнє оформлення має перегукуватися зі внутрішнім наповненням, формуючи у свідомості клієнтів єдиний стиль Вашого закладу.

Проект вхідної групи - документи
Проект вхідної групи – послуга

При декоративному оформленні фасаду майстри використовують оригінальне облицювання стін та дверей, встановлюють цікаві вивіски, організовують підсвічування та багато інших змін. Під час оформлення фасадів застосовуються різні види матеріалів.

Оформлення фасаду входу до магазину припускає використання каркасно методу. Каркасний вентильований фасад вхідної групи покращує теплоізоляцію будівлі та чудово приховує елементи інженерного забезпечення – дроти, кондиціонери, труби і кабелі.

Фахівці, архітектори, дизайнери, допоможуть зробити фасад Вашого магазину оригінальним і незабутнім.

Вхідні групи – візитна картка будь-якого офісу, магазину або бізнес-центру. Вони являють собою оформлений вхід в будівлю. Простіше кажучи, це двері і дверна коробка. Сюди так само відносяться сходи, колони, рекламні вивіски, козирок. Оформлення вхідної групи повинно бути продумано до дрібниць і змушене відповідати загальному фірмовому стилю компанії.

Запорука ефективності вхідної групи – її помітність і інформативність (здатність доступно і коротко донести інформацію споживачеві).

Оформлення вхідних груп, здійснюване нашою компанією, включає в себе розробку проектної документації, на виготовлення світлових рекламних вивісок і об’ємних літер навісів над входом (козирків), оформлення перил, поручнів та іншого.

Наша Компанія пропонує своїм клієнтам тільки найкращі умови з Узгодження вхідної групи.

Проект вхідної групи

Залишити відгук