Проект електропостачання – розробка та погодження

Перед початком виконання електромонтажних робіт, необхідно розробити та погодити електропроект.

Проект електропостачання – той самий документ, який розподілить електропостачання у межах об’єкта та забезпечить економію грошей при виконанні електромонтажу.

Проект електропостачання - розробка та погодження в Києві

Для встановлення електрообладнання та розподілу електропостачання дуже важливо відповідність обладнання і матеріалів всім технічним нормам і стандартам, тому як проект зовнішнього електропостачання, так і проект внутрішнього електропостачання розраховуються відповідно до цих стандартів (ПУЕ, ГОСТ, СНиП). Розробка проекту електропостачання включає розрахунок електроматеріалів, передбачає здійснення контролю якості, а також передбачає розрахунок вартості матеріалів та конкретні терміни виконання робіт.
Узгодження проекту електропостачання

Узгодження проекту електропостачання здійснюється з контролюючими державними органами, вони перевіряють відповідність назвою проект електрики всім нормам і правилам, що діють в електроенергетиці України. Необхідно погоджувати проект електрики тільки в тих державних інстанціях, які спеціально для цього призначені – АК «Київенерго», ВАТ «АЕС Київобленерго», Держенергонагляд і т.д, так ви надалі уникнете проблем і забезпечите собі юридичну безпеку. Відповідальність за виконаний електропроект, будь то проект зовнішнього електропостачання або проект внутрішнього електропостачання, несе на собі виконала проект організація.

Укладення договору на споживання електроенергії

Наша Компанія  працює з проектними документами вже більше 10 років, і розробка проекту електропостачання здійснюється в компанії досвідченими фахівцями – відділ проектування. Ми пропонуємо нашим замовникам великий перелік виконуваних робіт і послуг, і виконуємо проекти електропостачання для мереж всіх класів напруги – 0,4 кВ (220 В, 360 В), 6-10 кВ, 35-110 кВ. Діяльність нашого відділу ліцензована, і ми відповідаємо за якість виконаних робіт.

Які б проекти електропостачання вам ні знадобилися, ви легко можете звернутися до нас: вартість проекту електропостачання вас приємно здивує. Ми можемо виконати проект зовнішнього електропостачання або проект тимчасового електропостачання житлових будинків і заміських котеджів, садиб та інших дерев’яних будівель. Зверніть увагу на вартість проекту електрики – ви побачите, що не варто звертатися до наших конкурентів.

Проекти електропостачання (наприклад, проект зовнішнього електропостачання) нежитлових, виробничих та офісних приміщень, теж нам під силу: для таких приміщень ми зможемо розробити електропроект і з урахуванням специфіки приміщення і території, на якій здійснюється будівництво. Звичайно, вартість проекту електропостачання варіюється залежно від складності проекту, специфіки даного приміщення – його розмірів і призначення.
Розробка електропроекти “під ключ”

Якщо вам потрібен дійсно якісний проект електрики, який згодом буде схвалений контролюючим державними організаціями (АК «Київенерго», ВАТ «АЕС Київобленерго», Держенергонагляд і т.д,), і притому в найкоротші терміни, є резон звернутися в нашу компанію. У нас в штаті – лише найкращі фахівці, які допоможуть вам у постачанні вашої будови електрикою. Крім цього, ми можемо і надалі продовжити роботи з даного проекту – виконати електромонтажні роботи, розвести електропроводку, змонтувати заземлення і блискавкозахисту, і т.д. – Весь спектр робіт з електропостачання Вашого приміщення ми виконуємо «під ключ».

Зауважте, ми працюємо з мережами різної напруги, робимо проекти заземлення будь-яких споруд на всіх етапах будівництва, розробляємо проекти електрики внутрішніх і зовнішніх мереж, погоджуємо розроблений електропроект і здамо в експлуатацію змонтоване електрообладнання – укладемо договір на споживання електроенергії з енергозбуту (АК «Київенерго», ВАТ «АЕС Київобленерго», Держенергонагляд і т.д,).

Ми зробимо все швидко і якісно! Ваше благополуччя – наш девіз!

Залишити відгук