Подача декларації про готовність об’єкту до експлуатації

Після того як всі будівельні роботи будуть завершені, незалежно від того, здійснювалося будівництво на підставі будівельного паспорта, або шляхом подання декларації про початок будівельних робіт, необхідно до місцевої інспекції архітектурно-будівельного контролю декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.

Бланк декларації (В редакції зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 43 від 18.01.2012, N 757 від 15.08.2012) можна завантажити звідси.

Заповнена декларація у двох примірниках подається особисто до інспекції державного будівельного контролю, або поштою (для фізичної особи необхідно нотаріальне засвідчення підпису)

Подача декларації про готовність об'єкту до експлуатації
Подача декларації про готовність об’єкту до експлуатації

Необхідно не забути підписати декларацію внизу на кожній сторінці (на останній сторінці підпис ставиться двічі, один раз в осередках, інший в самому низу).

Якщо все заповнено правильно, то через 10 днів після подання декларації до державної інспекції архітектурно-будівельного контролю вам видадуть зареєстрований екземпляр декларації, що і означатиме прийняття об’єкта в експлуатацію.

 

УВАГА !!! Для всіх регіонів України наша організація надає помошь в заповненні Декларації про готовність об’єкта до експлуатації. (Для регіонів, відмінних від Киева та Киевської області послуга надаэться дистанційно). Для цього зв’яжіться з нами зручним Вам способом.

Залишити відгук