Переведення в нежитловий фонд

Переведення житлового приміщення в нежитловий фонд – достатньо популярне наразі в Україні, адже дуже зручно мати офіс, магазин абощо, який знаходиться у житловому будинку, тому що це одразу забезпечить власника певною кількістю клієнтів.

Переведення в нежитловий фонд - по закону, дозвільна документація
Переведення в нежитловий фонд – по закону, дозвільна документація

Якщо Ви є власником житлового приміщення, але бажаєте використовувати його для Вашого бізнесу, то Ви не маєте права робити це, доки не переведете його у нежитловий фонд. Таким чином Ви підтверджуєте, що в цьому приміщенні ніхто не живе, воно не придатне для проживання і в ньому буде певне підприємство, офіс тощо.

Для того, щоб власне перевести житлове приміщення у нежитловий фонд необхідно зібрати велику кількість документів. І навіть якщо з цим можна впоратися самому, то подача цих документів до декількох державних установ може зайняти багато Вашого дорогоцінного часу.

Тому ми пропонуємо Вам довірити це нашим кваліфікованим працівникам, які допоможуть Вам вирішити усі питання з мінімальною участю з Вашого боку.

Все, що Ви маєте зробити – принести нам документи, перелік яких Ви отримаєте у нашого співробітника; і наступне, що Ви зробите – прийдете, щоб забрати все готові папери, що засвідчують, що Ваше приміщення переведене у нежитловий фонд.

Переведення квартири в нежитловий фонд

Залишити відгук