Перепланування квартири

Бажання змінити щось у власній оселі є цілком зрозумілим, адже з часом у людей змінюється смак або вимоги до житлового простору. Звичайно, Ви маєте право розпоряджатися своїм майном як вважаєте за потрібне, але треба пам’ятати, що всі Ваші дії мають не порушувати чинного законодавства України.

Перепланування квартири - Київ
Перепланування квартири – Київ – по закону

Тому є певний перелік робіт, як, наприклад, переобладнання сантехніки та опалення, що мусять бути узгодженими з певними державними органами, адже вони пов’язані з централізованими системами, що обслуговують і інших громадян (перепланування квартири по законодавству).

Також необхідно повідомляти та отримувати дозвіл на перепланування, наприклад, якщо Ви бажаєте зробити проріз у стіні для дверей, або об’єднати кімнати.

Щоб отримати такий дозвіл на перепланування квартири, необхідно подати декларацію, у якій Ви повідомляєте, що саме Ви плануєте зробити, на підставі якої і отримаєте дозвіл.

Якщо Ви бажаєте внести такого типу зміни до свого житла або вже змінили його, але не знаєте, як це можливо оформити, то наші робітники завжди готові допомогти Вам.

Ми оформимо для Вас всі папери, що вимагає Дозвільний центр, і Ви якнайшвидше отримаєте можливість почати зміни або будете впевненими у тому, що Ви захищені щодо вже виконаних змін.

Перепланування квартири

Залишити відгук