Отримання дозволу на будівництво житлового / садового будинку

Проведення будь-яких видів будівельних робіт в тому числі реконструкції або реставрації вже побудованого будинку або проведення капітального ремонту, зміна оснащення будівлі або споруди без наявності дозволу, відповідно до закону України під назвою «Про планування і забудову територій» забороняється.

Київ -Отримання дозволу на будівництво житлового / садового будинку
Київ -Отримання дозволу на будівництво житлового / садового будинку

Дія цього закону не поширюється на тимчасові будівлі господарського призначення, які не потребують реставрації фасаду або фундаменту, споруди огороджень висотою до 1 метра не міняють план споруд в цілому. Для виконання інших видів будівельних робіт існує діючий порядок щодо отримання дозволу на будівництво. Список документів, а так само порядок оформлення може незначно змінюватися в залежності від виду населеного пункту і статусу земельної ділянки.

УВАГА! Проведення будівельних робіт без дозволу, або проведення діяльності не зазначеної в документі що дозволяє будівництво, є порушенням і тягне за собою всю адміністративну відповідальність і переслідується згідно із законодавством України. А чи не законно проведена забудова призупиняється або ліквідується.


Як отримати дозвіл на будівництво:

Для отримання дозволу на будівництво житлового будинку буде потрібно пройти складну процедуру оформлення та збору всієї необхідної документації. У разі якщо потрібен дозвіл на проведення реконструкції або реставрації, слід обов’язково додати документ, який підтверджує право вашої власності будинку чи споруди, чи письмовий дозвіл від його законного власника на виконання відповідних робіт.

Як отримати дозвіл ао закону на будівництво приватного будинку:

Встановлений Порядок щодо отримання дозволу на будівництво передбачений для приватних, садових і дачних будинків висотою не більше ніж в 2 поверхи, і площею не більше 300 кв.м. Для оформлення такого дозволу не потрібно отримувати містобудівні умови. Дозвіл індивідуальним забудовникам двидається в Україні на підставі заяви забудовника, документа, що підтверджує право володіння чи користування землею, дозволу на будівництво, видане виконавчим органом влади, а так само всієї проектної документації.

Що б отримати дозвіл на будівництво, потрібно приготуватися до того, що справа ця вельми клопітка і вимагає тимчасових витрат, але всього цього можна уникнути. Ми маємо багаторічний досвід оформлення дозволу на будівництво швидко і не дорого. Кожен випадок розглядається індивідуально, звернувшись до наших фахівців за консультацією, ви отримаєте повну інформативну підтримку з питань «скільки коштує дозвіл на будівництво» та «порядок отримання дозволу на будівництво».

Ми надамо вам допомогу в отриманні дозвільної документації на проведення будівельних робіт відповідно до вимог чинного Українського законодавства.

Отримання дозволу на будівництво житлового / садового будинку

Залишити відгук