Оформлення Витягу з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно

Якщо Ви бажаєте виконати правові дії, пов’язані з Вашим нерухомим майном, то Витяг з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно є необхідним для Ваших цілей, адже він потрібен нотаріусу для оформлення Ваших дій у правовому полі і отримання Вами бажаного результату у вигляді, наприклад, купівлі-продажу, прийняття спадщини, дарування.

Витяг з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно
Витяг з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно – отримання

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно – єдина державна інформаційна система. Ця система містить відомості про права на нерухоме майно, їх обтяження, а також про об’єкти та суб’єктів цих прав.

Витяг з Державного реєстру прав власності – це інформація з Державного реєстру про об’єкт власності (реєстраційний номер, тип об’єкта, адреса, вартість тощо) та власника цього об’єкта, яка надається реєстраційними службами.

Такий документ гарантує Вам, що права на власність є законно зареєстрованими згідно з дійсними документами, а, отже, мають юридичну силу.

Право отримати Витяг з Державного реєстру мають власник нерухомого майна або уповноважена ним особа.

Цим надається можливість передати право особі, яка добре знається на роботі з правовими документами і краще орієнтується у питанні, виконати замість Вас всі потрібні дії для отримання Витягу.

Надання Витягу з Реєстру прав власності на нерухоме майно

Залишити відгук