Оформлення права власності

Наша Компанія пропонує свої послуги всім, хто зіткнувся з необхідність оформлення свідоцтва про право власності на квартиру або інший вид нерухомості. Свідоцтво на право власності на об’єкт нерухомого майна є одним з найбільш головних документів, за допомогою якого проводяться операції купівлі-продажу та інші операції з об’єктами нерухомого майна.

Термінове Оформлення права власності
Послуга Оформлення права власності


Тепер перейдемо до того, який перелік документів потрібен для оформлення права власності:

– Підстава для оформлення права власності на конкретний вид нерухомості, виданий органом, в компетенції якого представлена можливість видачі Свідоцтва;

– Тип об’єкта нерухомості, для якого необхідне оформлення власності.

Відповідно до цивільного кодексу України право власності на об’єкт нерухомості з’являється з часу завершення його будівництва. Однак, якщо закон передбачає введення будівлі, споруди, будівлі або приміщення в експлуатацію, то тоді право власності виникає відповідно після введення об’єкта нерухомості в експлуатацію.

Також по ЗУ стати повноправним власником нерухомого майна можна тільки після оформлення права власності на нерухомість.
Законодавством України також передбачено, що до завершення будівництва фізична або юридична особа є власником матеріалів, використаних в процесі будови, але при цьому особа не має права розпоряджатися і користуватися побудованим об’єктом нерухомості.

Після того, як об’єкт нерухомого майна введений в експлуатацію власник матеріалів і устаткування, використаних для будівництва, має право користування об’єктом, а ось лише після отримання та оформлення іншої правовстановлюючої документації, держреєстрації власник отримує право власності на нерухомість.

Зараз вкрай важливо правильно і своєчасно підійти до оформлення права власності: отримати дозвіл на будівництво, перепланування чи реконструкцію, ввести в експлуатацію об’єкт нерухомості і далі здійснити оформлення власності та його державну реєстрацію.

Зовсім недавно також з’явилася можливість оформити право власності на незавершене будівництво. Реєстрація проводиться державним органом, який здійснює державну реєстрацію прав на нерухомість, маючи в якості підстави документацію, що підтверджує право користування і власності земельною ділянкою для будівництва об’єкта, проектно-кошторисні документи та документація з описом незавершеного будівництва.

Дуже часто ми не надаємо значення таким речам, як оформлення власності на квартиру або інше приміщення, де була здійснена перепланування. Хоча це дуже важливо, адже після перепланування виникає невідповідність параметрів об’єкта нерухомого майна з тими параметрами, які вказані у всіх правовстановлюючих документах і згодом документи стають нелегітимними.

Щоб уникнути багатьох складнощів, пов’язаних з оформленням та реєстрацією права власності на нерухоме майно, ми пропонуємо максимум зусиль наших фахівців для якнайшвидшого і без проблемного вирішення всіх питань, пов’язаних з проектування, оформленням права власності та багатьох інших послуг.

Оформлення права власності

Залишити відгук