Містобудівний розрахунок (градостроительный расчет)

Замовити Містобудівний розрахунок (градостроительный расчет)
Замовити Містобудівний розрахунок (градостроительный расчет)

Містобудівний розрахунок на приватний житловий будинок (площею до 600 м.кв.)

Якщо Вам необхідний містобудівний розрахунок на приватний житловий будинок, або вхідну групу, (площею до 600 м.кв.), Град розрахунок – буде зроблений в повному обсязі, на основі схем та інших матеріалів містобудівної та проектної документації.

Якість розробленого град розрахунку – буде підкріплено – сертифікатом архітектора і містобудівника. Замовник отримує на руки – 3 екземпляри град розрахунку. Термін розробки – 10 робочих днів.

Містобудівний розрахунок адміністратівнийке будівлі (площею до 5000 м.кв.)

У випадку, якщо Вам необхідний Містобудівна розрахунок – на офісні, адміністративні будівлі – площею до 5000 м.кв. Град розрахунок на такі об’єкти проектування – повинні прораховуватимуться відповідно до СНіПами, ДБН-360 92 **, та іншими нормативними документами.

Град розрахунок буде зроблений з урахуванням наданих передпроектних проробок та іншої проектної та містобудівної документації. Якість розробленого град розрахунку – буде підкріплено – сертифікатом архітектора і містобудівника. Замовник отримує на руки – 3 екземпляри град розрахунку. Термін розробки – 15 робочих днів.

Містобудівний розрахунок житлові приміщення (площею до 4000 м.кв.)

Містобудівний розрахунок – на житлові комплекси, не великий поверховості (середньої поверховості), а також площею до 4000 м.кв.

Град розрахунки на такі об’єкти проектування – повинні прораховуватимуться відповідно до СНіПами, ДБН-360 92 **, та іншими нормативними документами. Град розрахунок буде зроблений з урахуванням наданих передпроектних проробок та іншої проектної та містобудівної документації. Якість розробленого град розрахунку – буде підкріплено – сертифікатом архітектора і містобудівника. Замовник отримує на руки – 3 екземпляри град розрахунку. Термін розробки – 15 робочих днів.

Містобудівний розрахунок житлові багатоповерхові приміщення (площею до 15 000 м.кв.)

Містобудівний розрахунок – на житлові багатоповерхові будинки, житлові комплекси, а також комплекси – з великою поверховістю (16,22, 24 поверхи) – вартість розробки – 18 000 грн. Град розрахунок на такі об’єкти проектування – повинні прораховуватимуться відповідно до СНіПами, ДБН-360 92 **, та іншими нормативними документами. Град розрахунок буде зроблений з урахуванням наданих передпроектних проробок та іншої проектної та містобудівної документації. Якість розробленого град розрахунку – буде підкріплено – сертифікатом архітектора і містобудівника. Замовник отримує на руки – 3 екземпляри град розрахунку. Термін розробки – 20 робочих днів.

Для початку роботи від Вас необхідно:
– Предпроекнтие опрацювання (обов’язково !!!)
– З прорахованості техніко-економічної показниками об’єкта;
– Правовстановлюючі документи на землю / приміщення / будинок;
– Топозйомка М 1: 500;
– Червоні лінії і Кадастровий план забудови М 1: 2000; інші документи, що є в наявності.

Замовивши розробку Градрасчета в наших спеціалістів, Ви – отримаєте високопрофесійний пакет документів – необхідний для подальшого узгодження.
По закінченню роботи, Ви отримуєте на руки – 3 примірника – Град розрахунку – вашого об’єкту проектування.

Проектна документація – розробляється відповідно – з вимогами, нормами, СНіПами, а також підтверджується кваліфікаційним сертифікатом спеціаліста-архітектора, містобудівника.

Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками – процедура, необхідні документи, терміни виконання, вартість.

Примітки * – вартість прораховується в кожному окремому випадки (* вартість зі знижками з 20.05. – По 20.06). У вартість – входить розробка містобудівного розрахунку, без погодження містобудівних умов. Містобудівний розрахунок видається замовнику у кількості 3 примірників.

Що необхідно для розробки містобудівного розрахунку

Без цих документів – Градрасчет – неможливо прийняти в Роботу:

  1. передпроектні проробки (в повному обсязі!) / або проект
  2. кадастрова довідка М 1: 2000;
  3. червоні лінії забудови М 1: 2000;
  4. копія документа про право власності чи право на користування земельною ділянкою
  5. топозйомка М 1: 500;

Якщо у Вас виникають питання – з розробки передпроектних пророблень, збору вихідних даних (кадастр, червоні лінії, топозйомка) ми готові запропонувати Вам свої послуги.
Команда архітекторів готова взятися за розробку передпроектних пророблень, в повному обсязі, і виконати в максимально короткі терміни.

Хто розробляє містобудівний розрахунок
Град розрахунок (пер. Укр. – Містобудівній розрахунок) – розробляє проектна організація, яка має досвід роботи а також всі необхідні матеріали для виконання даного виду робіт.

Якщо вас цікавить питання розробки містобудівного розрахунку, проектування передпроектних пропозицій – наша компанія – маючи необхідну ліцензію, а також досвід таких робіт, готова виконати для вас такі види проектування.

Вартість містобудівного розрахунку

Вартість містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками – визначається в кожному конкретному випадки. Багато що залежить від того наскільки якісно у вас опрацьовані – Передпроектні проробки а також від об’єкта проектування. Для адміністративної будівлі – містобудівний розрахунок – необхідно розробляти в одному обсязі розрахунків, а ось уже житлове багатоповерховий будинок – вимагає розрахунків зовсім іншого характеру.

Град.расчет – досить ємна процедура прорахунку містобудівної ситуації з урахуванням проектованого об’єкта, – ми готові розглядати вартість роботи на кожен об’єкт індивідуально. За умови розробки передпроектних пропозицій – нашої архітектурної майстерні, ми готові зробити суттєві знижки на розрахунки.

Містобудівний розрахунок – для чого він потрібен

Документи Містобудівного розрахунку необхідні при подачі документів до Головного Управління архітектури та містобудування (місцевий орган архітектури) – для виготовлення містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

Як правило містобудрозрахунок – розробляється для великих об’єктів проектування (житлові багатоповерхові комплекси, офісні центри, готелі, будівлі виробничого призначення, логістичні, складські центри).
За багаторічній практиці, можна сказати що містобудівний розрахунок (містобудівній розрахунок) – розроблявся завжди, але як правило цей документ – був складовою частиною містобудівного обґрунтування визначення параметрів об’єкта проектування.

Так, же містобудівний розрахунок (містобудівній розрахунок з техніко-економічнімі Показники) – буде корисним інструментом при визначенні інвестиційної привабливості – об’єкта нерухомості або земельної ділянки (залежно від подальших цілей – нове будівництво, реконструкція).

Містобудівний розрахунок (градостроительный расчет)

Залишити відгук