Містобудівні умови

Отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки – один з перших етапів попередніх проектування та узгодження проектної та іншої будівельної документації.

Містобудівні умови – це ряд умов і обмежень – за можливостями використання та забудови вашої ділянки, відведеної під будівництво (реконструкцію). Містобудівні умови і обмеження – вказують про можливості забудови, висотності, поверховості, площі забудови, відстані від «червоних» ліній забудови та існуючих об’єктів, а також інших містобудівних умов.

На підставі містобудівних умов – приймаються рішення щодо параметрів об’єкта проектування і будівництва, а також місця розташування.

Отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки
Отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки

При отриманні містобудівних умов і обмежень земельної ділянки, орган Архітектури – встановлює основні параметри а також умови – проектування, будівництва а також узгодження вашого проекту (від чого залежить архітектурний вигляд об’єкта проектування).

У зв’язку з цим дуже важливо, на етапі отримання містобудівних умов і обмежень – отримати документи, а також умови, що відповідають не тільки архітектурному, земельному законодавству, а також і Вашому побажанню щодо параметрів об’єкта проектування та будівництва – це дуже важливо врахувати при розробці – містобудіного розрахунку – тоесть містобудівного розрахунку з техніко-економічної показниками.

 

Отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки

Залишити відгук