Містобудівні умови і обмеження на реконструкцію

Перш ніж починати будівництво або повну реконструкцію раніше побудованого будинку в українській столиці необхідно дотримати певну процедуру, яку чітко регламентує Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності». Зокрема законом визначено, що в першу чергу замовник планованого будівництва повинен – ​​отримати містобудівні умови і обмеження забудови ділянки.

Цей документ складається з текстової та графічної частини і в ньому чітко описаний комплекс архітектурних і планових умов до проектування і будівництва, а саме вимоги які ставляться до норм поверховості, умовної щільності забудови ділянки, всім відступами будівлі до червоних лініях, а також облаштування території та інші умови, наприклад, архітектурні та інженерні рішення.

Містобудівні умови і обмеження входять до складу вихідних даних, необхідних для складання завдання на проектування, і є обов’язковим документом у будівництві будьякої категорії будівель за винятком індивідуальних будинків до 300 м2.

Містобудівні умови і обмеження на реконструкцію
Містобудівні умови і обмеження на реконструкцію

Містобудівні умови які тількі по закону видаються безоплатно мають термін дії до закінчення віконання будівництва даже при зміні замовника. Якщо ж даний документ був отриманий станом до 12.03.2011, то він діє протягом двох років від зазначеної дати. Також при зміні цілей та мети забудування земельної ділянки слід отримати нові умови містобудування.

Отримання містобудівних умов в місті Києві проводить Департамент містобудування. Для цього, потрібно підготувати заяву з паперами, список яких досить довгий.

Серед них основні:

Завірена копія оригіналу документу який підтверджує власнника прав на ділянку;

Ситуаційна схема місця знаходження ділянки;

Копія частини топографогеодезичного плану в масштабі 1:2000;

Фотографія всієї ділянки (з околицями);

Кадастровий план або виписка з земельного кадастру;

Довідка з містобудівного кадастру;

Містобудівний розрахунок  об’єкту будівництва.

Київмісто, в якому сектор будівництва надзвичайно розвинений. Якщо для Вас важлива оперативність, то без допомоги наших юристів Вам просто не обійтися. Ми в найкоротший час допоможемо Вам зібрати і підготувати всі документи. В умовах планованого будівництва це надзвичайно важливо, тому не втрачайте часу, а відразу звертайтеся до професіоналів.

Залишити відгук