Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи житлових будівель, нежитлових споруд, промислових підприємств, складів, підприємств громадського харчування, торгово-адміністративних комплексів, офісних приміщень, сільськогосподарських комплексів. Це стосується як існуючих, так і споруджуваних об’єктів.

Електромонтажні роботи Київ та область

 

Фахівці підприємства забезпечать грамотний, кваліфікований електромонтаж. Всі інженерно-технічні працівники підприємства та електрики-монтажники проживають у Києві.

Електромонтажні роботи проводяться в мережах до 1 кВ (220В, 380В) і вище: 6кВ; 10кВ; 35кВ. Договір на електромонтажні роботи полягає в будь-якій зручній формі для замовника, так само, як і оплата: за готівковим або безготівковим розрахунком.

Наша організація пропонує помірні ціни на електромонтажні роботи. Виробляється розробка та узгодження проекту електропостачання, але виконати електромонтаж можна і за проектом, розробленим іншою організацією (Київ).

Вироблені електромонтажні роботи впевнено здаються в органи Енергонагляду (Київ). Розцінки на електромонтажні роботи можуть бути знижені, якщо проводиться електромонтаж певної кількості однотипних електротехнічних виробів. На електромонтажні роботи діє гарантія, узгоджена з замовником.

Також здійснюється післягарантійне обслуговування за договором, у тому числі:
– Планово-попереджувальний ремонт;
– Оперативне усунення аварійних режимів і ситуацій;
– Планові електричні вимірювання у відповідність з графіком;
– Ремонт і заміна освітлювальних систем.

Договір на оперативно-технічне обслуговування електроустаткування підприємства можна укласти з будь-яким суб’єктом господарської діяльності. Ціни на обслуговування будуть залежати від стану електромережі. У цьому випадку ми будемо відпровідати за електрогосподарство та здійснює обслуговування у відповідність з договором.

Якісні електромонтажні роботи включають ретельний підбір електрообладнання, електротехнічних виробів і матеріалів. У так званому «широкому асортименті» часто присутні одночасно дешеві та небезпечні вироби. Ціни на ці матеріали оманливі.

Особливо це стосується автоматичних вимикачів, кабельно-провідникової продукції, систем освітлення і комутаційних апаратів. Підприємство забезпечить поставку електроматеріалів надійних виробників, у яких ціни відповідають якості.

На електромонтажні роботи також впливають способи та умови їх проведення, зокрема схема заземлення та схема нейтрали, правильне застосування УЗО, пристрої зрівнювання потенціалів, розміщення електроустановок, обладнання огороджувальними пристроями, способи захисту і прокладки струмопровідних ліній.

Комплекс заходів включає в себе:
• проектно-організаційна частина;
• електромонтажні роботи;
• пуско-налагоджувальні роботи і випробування;
• здача виконаних електромонтажних робіт органам Енергонагляду – Київ та Київська область.

Замовник може вибрати, як весь комплекс послуг, так і окремі частини.
У будь-якому випадку електромонтажні роботи будуть проведені з дотриманням всіх вимог основоположних документів:
• ПУЕ
• ПБЕ
• СНиП
• ПБ ЕЕС та інші.

Електромонтажні роботи

Залишити відгук