Дозвільна документація на нове будівництво

Перш, ніж почати будь-яке будівництво, за законом необхідно оформити на нього дозвільну документацію. Для цього буде потрібно зібрати значний пакет документів і пройти цілу низку інстанцій. Отримання дозволу на проведення будівельних робіт – ще не закінчення бюрократичних складнощів.

Дозвільна документація на нове будівництво
Дозвільна документація на нове будівництво

По завершенні будівництва Вам знадобиться сертифікат, який підтвердить введення об’єкту в експлуатацію. Даний документ видає Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю (декларація ДАБК) на підставі іншого, не менш об’ємного пакета паперів.

1. Будівництво будинків і котеджів садибного типу загальною площею до 300 кв. м.

Порядок дій при зведенні приватних будинків загальною площею до 300 кв. м встановлює Закон України № 3038-VI від 17.02.2011 р «Про регулювання містобудівної діяльності». Відповідно до нього, Вам слід зібрати вихідні дані по земельній ділянці, виконати вишукувальні роботи, отримати містобудівні умови, затвердити проектну документацію та будівельний паспорт, а також повідомити до Інспекції ДАБК про початок будівництва.

По її закінченні необхідно ввести будинок в експлуатацію і отримати правовстановлюючі документи. Дана процедура залишається незмінною і для інших будівель і споруд, у тому числі громадських, складності якщо вони віднесені до I-III категорії.

Таким чином, процес виходить украй трудомістким і може зовсім зупинитися, якщо Ви не володієте значним багажем юридичних знань. Самостійне вирішення всіх питань може зайняти величезний термін – від 1 до 2 років!

Разом з тим, фахівці нашої компанії добре розбираються у всіх тонкощах і «підводні камені» процесу. Звернутися до нас буде безпечніше і простіше. Ми гарантуємо найбільш ефективний результат у кожному конкретному випадку, причому для його отримання ми виберемо оптимальний, найбільш економічний і швидкий шлях.

Дозвільна документація на нове будівництво

Залишити відгук