Дозвіл на будівництво в Україні

Хто не мріє про власний затишному будинку, оточеному фруктовим садом із зеленою галявиною перед ґанком? Але для того, щоб ваша мрія про власний житло втілилася в реальність варто отримати всі необхідні дозвільні документи.

Дозвіл на будівництво в Україні
Дозвіл на будівництво в Україні

Варто пам’ятати, що тільки дозвіл на будівництво в Україні дає право розпочати будівництво на будь-якому земельній ділянці.

Часом самостійно отримати даний дозвіл на будівництво буває дуже непросто. Для отримання дозволу необхідно зібрати значний пакет документів і оббити пороги декількох інстанцій, часто проводячи в чергах півдня.

Щоб не витрачати свої дорогоцінні час і нерви на вирішення цих непростих питань, краще звернеться за допомогою до фахівців. Компанії, що ведуть справи у сфері оформлення документації по землі, будівництва та нерухомості зможуть в найкоротші терміни узгодити і затвердити дозвільну документацію на забудову ділянки, а також погодити проектну документацію, а у разі необхідності і виконати саме проектування. Фахівці з високою кваліфікацією візьмуть на себе відповідальність за вирішення будь-яких земельних питань, а замовник отримає вже готовий результат, що відповідає всім його побажанням і, головне, що задовольняє всі законодавчі норми.

Не варто нехтувати отриманням дозвільних документів!

Дозвіл на будівництво в Україні
гарантує абсолютну законність будівництва як приватного будинку на купленому вами земельній ділянці, так і багатоквартирних будинків, зведенням яких займається компанія-забудовник. Отримання дозволу гарантує, що вам вдасться легко отримати кредит на будівництво будинку в банку і не виникне ніяких розбіжностей з сусідами, а якщо і виникнуть – то закон буде на вашому боці і всі спірні питання вирішаться легко і безболісно.

Дозвіл на будівництво в Україні

Залишити відгук