Договір електропостачання

Після того як проект електропостачання розроблено та узгоджено, виконані всі електромонтажні роботи згідно з проектом електропостачання, необхідно укласти договір з Єнергосбутом (АК Кевенерго, ЗАТ АЕС Київобленерго) на поставку електроенергії.

Договір електропостачанняце велика кількість погоджень і документів. Необхідні документи: статутні документи організації, завірені мокрою печаткою, розроблений і погоджений проект електропостачання, електровимірювання, акт розмежування балансової належності, акт допуску в експлуатацію.

Документ Договір електропостачання - зразок
Документ Договір електропостачання – зразок

Всі додатки договору електропостачання та документи повинні бути підготовлені і будівель в районний підрозділ Енергозбита (АК Кевенерго, ЗАТ АЕС Київобленерго). Фахівці Договірної відділення Енергозбуту розглядають подані документи, інспектор АК Кивенерго або ЗАТ АЕС Київобленерго перевірить змонтовану електроустановку, і якщо немає порушень, виписує Акт допуску в експлуатацію, після чого пакет документів подається для укладення договору електропостачання.

Будьякі узгодження проекту електропостачання, а особливо укладення договору електропостачання займає досить багато часу, і для людини який вперше стикається з цим, укласти договір електропостачання буде досить складно.

Для швидкого укладення договору електропостачання, необхідно знати «систему»  всередині, знати всі вимоги і правильно оформити документи. Тому, набагато простіше і зручніше для Вас, буде доручити всю роботу з укладення договору електропостачання професіоналам.

Більш детальну інформацію про договір електропостачання Ви можете отримати зателефонувавши до нашого офісу за вказаними на сайті телефонами.

Залишити відгук