Будівельний паспорт – оформлення

Бажання побудувати свій дім – це чудово, це деякий новий етап у житті людини. Але якщо Ви хочете почати цей етап, Ви стикаєтеся з державним апаратом. Будь-який Ваш намір щодо Вашої землі та майбутнього будинку має бути зафіксованим у певних визначених державних органах.

будівельний паспорт об'єкта - будинка, оселі, дачі.
будівельний паспорт об’єкта – будинка, оселі, дачі.

Починаючи будівництво, необхідно оформити велику кількість паперів, тобто мати правові підстави для початку виконання будівельних робіт.

Серед них Будівельний паспорт, який ми допоможемо Вам зробити, та Повідомлення про початок будівництва (з оформленням такого документу ми також можемо Вам допомогти).

 потрібен для того, щоб зафіксувати в ньому всі параметри Вашого будівництва, щоб визначити, що вони відповідають вимогам держави до забудов земельних ділянок.

Такий документ буде для Вас гарантією того, що Ви дієте у межах законодавства і є підтвердження Вашого права на такі дії.
Звернувшись до нас, Ви отримаєте Будівельний паспорт без затримки та будь-якої необхідності для Вас поринати у глибини бюрократичного апарату.

Ви лише надаєте нам документи, що будуть підставою для надання Вам Будівельного паспорту, і отримуєте його, коли ми виконаємо нашу роботу.

Будівельний паспорт оформлення

Залишити відгук